Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

pdf Raportoj pri regiona agado por la 30-a Konferenco de REU

pdf Materialoj por la 30-a Konferenco de REU (raportoj k. t. p.)

Lastatempa agado de la Krasnodara klubo (2019-07-12)

pdf Provizora regularo pri la «Eminenta rusia instruisto de Esperanto (de la lernojaro...)»

xlsx Raporto pri spezoj de la kaso dum la unua duonjaro de la jaro 2019

pdf Provizora regularo pri la Komisiono pri eksteraj rilatoj (KER) de REU

pdf Plano de laboro de la komisiono de REU pri eksteraj rilatoj por periodo novembro de 2017 — julio de 2018

Proponata tagordo de la 30-a Konferenco de REU (2019-06-26)

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2019

Pagmanieroj favore al REU

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 )

Membrolisto de REJM por 2014

Entute 40 REJManoj.

Dumvivaj membroj

  1. Deriugin Aleksandr (Saratov)
  2. Levadnij Vladimir (Sankt-Peterburg)

Mecenatoj

  1. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure)
  2. Molĉanov Aleksej (Saĥalinskaja obl., Troickoe)

Individuaj membroj

  1. Gnusarjov Ilja (Penza)
  2. Sapogov Ivan (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)

34 junaj aligitaj membroj

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(8 junaj membroj):

Julija Degtjarjova, Anna Ĥusanova, Sergej Lokis, Aleksandr Osincev, Arina Osipova, Aleksandr Pereskokov, Pavel Vavilin, Jekaterina Bienko.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(3 junaj membroj):

Anton Jabĉinskij, Vladimir Ŝelistov, Aleksandra Taran.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(11 junaj membroj):

Aleksandra Bezrukova, Dmitrij Bogatov, Natalija Ĉistozvonova, Miĥail Derbasov, Aleksandr Dianov, Tatjana Fjodorova, Aleksandra Galkina, Artur Grigorjev, Aleksandr Lebedev, Julija Samsonova, Tatjana Stepanova.

Novoĉ-EK (Novoĉerkassk)

(1 juna membro):

Andrej Volkov.

EK "Laro" (Soĉi)

(1 juna membro):

Renat Kuzjaŝov.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(1 juna membro):

Olga Tiĥomirova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(6 junaj membroj):

Svetlana Aleksandrova, Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Irina Sokolovskaja, Nikolaj Sokolovskij, Marina Ŝĉerbakova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(2 junaj membroj):

Aljona Afanasjeva, Jekaterina Siina.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(1 juna membro):

Anastasija Taldykina.

Supren

La paĝo estis montrita 4649-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij