Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?
VK REU en VK

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2019

Pagmanieroj favore al REU

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 )

Membrolisto de REJM por 2013

Entute 74 REJManoj.

Dumvivaj membroj

  1. Deriugin Aleksandr (Saratov)

Mecenatoj

  1. Filippov Aleksej (Moskvo)
  2. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R]

Individuaj membroj

  1. Gnusarjov Ilja (Penza)
  2. Katsko Stanislav (Novosibirsk)
  3. Medvedeva Marija (Saratova reg.)
  4. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod) [R]
  5. Nistratov Aleksej (Moskva)

Familiaj membroj

  1. Loskutova Maja (Ivanovo)

65 junaj aligitaj membroj

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(2 junaj membroj):

Olga Karklinj, Jekaterina Volnuĥina.

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(11 junaj membroj):

Julija Degtjarjova, Anna Ĥusanova, Jelena Jermakova, Sergej Lokis, Aleksandr Osincev, Aleksandra Osipova, Aleksandr Pereskokov, Jevgenija Tolstovskaja, Pavel Vavilin, Jevgenij Vedernikov, Jekaterina Bienko.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(1 juna membro):

Vladislav Danjŝin.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(4 junaj membroj):

Julija Bondarenko, Anton Jabĉinskij, Vladimir Ŝelistov, Aleksandra Taran.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(29 junaj membroj):

Dmitrij Bervinov, Dmitrij Bogatov, Oksana Ĉaban, Natalija Ĉistozvonova, Jurij Dinnikov, Tatjana Fjodorova, Anastasija Goljc, Jevgenija Golovina, Andrej Griĉik, Kirill Grustnev, Miĥail Ĥaminskij, Larisa Jaĥ, Jevgenija Kaduŝnaja, Dmitrij Karjakin, Aleksandr Kirpiĉjov, Andrej Krasovskij, Aleksej Lebedev, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljubuŝina, Margarita Locmanova, Sergej Lopatin, Jekaterina Lozina, Nadeĵda Nemeŝ, Nikolaj Nikulin, Anastasija Pogorelova, Julija Samsonova, Anna Senina, Marina Sokoljnikova, Aleksandr Vikulov.

Novoĉ-EK (Novoĉerkassk)

(2 junaj membroj):

Oksana Lavor, Julija Manojlina.

Samara E-organizo (Samara)

(1 juna membro):

Aleksej Sinicyn.

EK "Laro" (Soĉi)

(1 juna membro):

Renat Kuzjaŝov.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(2 junaj membroj):

Inga Krejson, Olga Tiĥomirova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(7 junaj membroj):

Svetlana Aleksandrova, Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Elvira Insapova, Irina Sokolovskaja, Nikolaj Sokolovskij, Marina Ŝĉerbakova.

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(1 juna membro):

Tatjana Stepanova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(3 junaj membroj):

Irina Birjukova, Aleksej Dumler, Anastasija Taldykina.

Supren

La paĝo estis montrita 5807-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij