Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

xlsx Raporto pri spezoj de la kaso dum la jaro 2016

xlsx Raporto pri spezoj de la kaso dum la jaro 2017

xlsx Raporto pri spezoj de la kaso dum la jaro 2018

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2019

Pagmanieroj favore al REU

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 )

Membrolisto de REJM por 2011

Entute 17 REJManoj.

Dumvivaj membroj

  1. Deriugin Aleksandr (Saratov)

Mecenatoj

  1. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure)
  2. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod)
  3. Osipova Arina (Jekaterinburg)

Individuaj membroj

  1. Filippov Aleksej (Moskvo)
  2. Katsko Stanislav (Novosibirsk)
  3. Kondraŝkina Tatjana
  4. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)

Familiaj membroj

  1. Ĥodusova Mila (Stavropoljskij kraj, Mineraljnie Vodi)
  2. Loskutova Maja (Ivanovo)

65 junaj aligitaj membroj

Junulara E-Asocio de Ĉuvaŝa Respubliko (Ĉeboksari)

(5 junaj membroj):

Jevgenij Belkin, Marina Ivanova, Anton Konstantinov, Aleksandra Proĥorova, Massimo Ripani.

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(1 juna membro):

Anastasija Jarilova.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(3 junaj membroj):

Jekaterina Gorjaĉiĥ, Vera Kuleŝova, Maksim Nekrasov.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(6 junaj membroj):

Julija Bondarenko, Marija Dmitrieva, Anton Jabĉinskij, Miĥail Jefimenko, Viktorija Ljubavina, Vladimir Ŝelistov.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(26 junaj membroj):

Jekaterina Beljaeva, Ksenija Byĉkova, Stanislav Cukanov, Miĥail Derbasov, Anna Gamaleja, Svetlana Gonĉarova, Andrej Griĉik, Kirill Grustnev, Georgij Ĥlabystov, Marina Ivancova, Marina Kirdjaŝkina, Igor Kozlov, Jevgenij Kudrjavcev, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljubuŝina, Julija Mazurec, Nikolaj Nikulin, Sergej Orlov, Andrej Paramonov, Aleksandr Rjabuĥin, Anastasija Selivanova, Varvara Sidorkova, Aleksandr Sigaĉjov, Natalja Skrjabina, Anna Ŝtondina, Julja Zarubina.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(3 junaj membroj):

Inga Krejson, Olga Tiĥomirova, Darja Cvetkova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(8 junaj membroj):

Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Elvira Insapova, Irina Sokolovskaja, Nikolaj Sokolovskij, Marina Ŝĉerbakova, Tatjana Veselova, Andrej Voloĵanin.

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(9 junaj membroj):

Jekaterina Ĵuravljova, Ivan Kaĉalov, Marija Karceva, Eljmira Kuĉatova, Nikolaj Paveljev, Irina Pleŝakova, Julija Ravina, Olga Terentjeva, Ajgul Vildanova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(3 junaj membroj):

Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Siina.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(1 juna membro):

Irina Birjukova.

Supren

La paĝo estis montrita 6710-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij