Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

pdf Raportoj pri regiona agado por la 30-a Konferenco de REU

pdf Materialoj por la 30-a Konferenco de REU (raportoj k. t. p.)

Lastatempa agado de la Krasnodara klubo (2019-07-12)

pdf Provizora regularo pri la «Eminenta rusia instruisto de Esperanto (de la lernojaro...)»

xlsx Raporto pri spezoj de la kaso dum la unua duonjaro de la jaro 2019

pdf Provizora regularo pri la Komisiono pri eksteraj rilatoj (KER) de REU

pdf Plano de laboro de la komisiono de REU pri eksteraj rilatoj por periodo novembro de 2017 — julio de 2018

Proponata tagordo de la 30-a Konferenco de REU (2019-06-26)

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2019

Pagmanieroj favore al REU

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 )

Membrolisto de REJM por 2010

Entute 113 REJManoj.

[R] signifas, ke la persono abonas "REGo"-n.
[S] signifas REU-subtenanton.
[RP] signifas REJM-patronon.

Dumvivaj membroj

  1. Deriugin Aleksandr (Saratov)

Individuaj membroj

  1. Arosev Grigorij (Moskva)
  2. Beljaeva Aleksandra (Vitebsk)
  3. Delcov Jevgenij (Kudrovo, Leningradskaja obl.) [R]
  4. Filippov Aleksej (Moskvo)
  5. Ivanov Aleksandr (Tjumenj) [R]
  6. Jerkin Oleg (Kovrov) [R]
  7. Kondraŝkina Tatjana
  8. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)
  9. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R] [S]
  10. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod) [R]
  11. Naĵmutdinova Lidija (Ĉeljabinskaja obl., Kunaŝak) [R]
  12. Odincov Aleksej (Permj) [R] [S]
  13. Platonova Jelena (Moskovskaja obl., Ŝĉjolkovo) [R]
  14. Preobraĵenskaja Anastasija (Uljanovsk)

Familiaj membroj

  1. Ĥodusova Mila (Stavropoljskij kraj, Mineraljnie Vodi)
  2. Loskutova Maja (Ivanovo)
  3. Obrazcova Daria (Tomsk)
  4. Striganova Anna (Moskva)
  5. Ŝevĉenko Dmitrij (Moskva)

93 junaj aligitaj membroj

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(4 junaj membroj):

Tatjana Djakova, Ksenija Ĥolmanskiĥ, Marija Jeljŝina, Jekaterina Volnuĥina.

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(2 junaj membroj):

Aleksandr Osincev, Arina Osipova.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(4 junaj membroj):

Jekaterina Gorjaĉiĥ, Vera Kuleŝova, Olesja Noskova, Jurij Romanjuk.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(7 junaj membroj):

Artjom Alimov, Julija Bondarenko, Marija Dmitrieva, Anton Jabĉinskij, Miĥail Jefimenko, Vladimir Ŝelistov, Aleksandra Taran.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(31 junaj membroj):

Jekaterina Beljaeva, Miĥail Derbasov, Ksenija Domeo, Anna Fjodorova, Anna Gamaleja, Andrej Griĉik, Kirill Grustnev, Miĥail Ĥaminskij, Lina Ĥunta, Marina Ivancova, Jekaterina Ĵiĵerina, Maksim Ĵitĉenko, Igor Kozlov, Alla Kudrjaŝova, Svetozar Laŝin, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljubuŝina, Jelena Makarcova-Makariĉeva, Natalja Nikolaeva, Glafira Poljakova, Ksenija Prilepskaja, Julija Prokofjeva, Aleksandr Rjabuĥin, Natalja Semjonova, Varvara Sidorkova, Aleksandr Sigaĉjov, Natalja Skrjabina, Jekaterina Staĥeeva, Jurij Ŝĉetinin, Svetlana Ŝiŝkina, Anna Ŝtondina.

EK "Murmano" (Murmansk)

(1 juna membro):

Vasilij Podmajsterec.

Samara E-organizo (Samara)

(1 juna membro):

Maksim Balabancev.

EK "Kariljono" (Sankt-Peterburg)

(1 juna membro):

Oksana Burkina.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(3 junaj membroj):

Darja Cvetkova, Inga Krejson, Olga Tiĥomirova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(9 junaj membroj):

Ksenija Baklickaja [R], Aleksej Dvornikov [R], Anastasija Golovkina [R], Irina Sokolovskaja [R], Nikolaj Sokolovskij [R], Marina Ŝĉerbakova [R], Pavel Veselov, Tatjana Veselova, Andrej Voloĵanin.

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(10 junaj membroj):

Dmitrij Ĉumakov, Jekaterina Ĵuravljova, Ivan Kaĉalov, Marija Karceva, Eljmira Kuĉatova, Jevgenija Muĥina, Nikolaj Paveljev, Dmitrij Semjonov, Olga Terentjeva, Ajgul Vildanova.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(2 junaj membroj):

Alina Andrjuŝĉenko, Dmitrij Semjonov.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(3 junaj membroj):

Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Siina.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(3 junaj membroj):

Aleksej Dumler, Marija Ŝaligina, Anastasija Taldykina.

Volgograda Junulara EK "Venko" (Volgograd)

(12 junaj membroj):

Svetlana Arĥangeljskaja [R], Anastasija Ĉugunkina, Olga Ĉugunkina, Julija Ĥolodnova [R], Jelena Ĵuraviĥina [R], Aleksej Kaŝirin, Anton Kolesnikov, Jekaterina Kononenko [R], Miĥail Koroteev, Olga Podporina [R], Aleksandr Ruĥtin [R], Saulja Tikejeva.

Supren

La paĝo estis montrita 6943-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij