Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

xlsx Raporto pri spezoj de la kaso dum la jaro 2016

xlsx Raporto pri spezoj de la kaso dum la jaro 2017

xlsx Raporto pri spezoj de la kaso dum la jaro 2018

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2019

Pagmanieroj favore al REU

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 )

Membrolisto de REJM por 2009

Entute 17 REJManoj.

[K] signifas, ke la persono abonas "Komencanto"-n.
[R] signifas, ke la persono abonas "REGo"-n.
[S] signifas REU-subtenanton.
[RP] signifas REJM-patronon.

Individuaj membroj

  1. Alimov Artjom (Krasnodar) [R] [S]
  2. Andrejsons Sergej (Sankt-Peterburg) [R]
  3. Beljaeva Aleksandra (Vitebsk)
  4. Borovkov Sergej (Krasnodarskij kraj, Guljkeviĉskij rajon, ĥ. Novopavlovskij) [K]
  5. Deriugin Aleksandr (Saratov)
  6. Jerkin Oleg (Kovrov) [R]
  7. Ĵirnova Jekaterina (Krasnojarsk)
  8. Kikavec Jaroslav (Tverj)
  9. Kolesnikova Julija (Kazaĥio) [K]
  10. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)
  11. Liĉavko Jevgenij (Minsk) [R]
  12. Lisijenkova Miloslava (Sankt-Peterburgo) [R]
  13. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R] [S]
  14. Naĵmutdinova Lidija (Ĉeljabinskaja obl., Kunaŝak) [R]
  15. Osincev Aleksandr (Jekaterinburg) [R]
  16. Taran Aleksandra (Krasnodar) [S]

Familiaj membroj

  1. Glaznica Natalja (Ĉeljabinsk)
  2. Loskutova Maja (Ivanovo)
  3. Ŝevĉenko Dmitrij (Moskva)
  4. Zykov Andrej (Sankt-Peterburg)

97 junaj aligitaj membroj

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(7 junaj membroj):

Tatjana Djakova, Jekaterina Dukart, Marija Jeljŝina, Olga Karklinj, Svetlana Pjatygina, Darja Ŝirinkina, Jekaterina Volnuĥina.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(3 junaj membroj):

Jekaterina Gorjaĉiĥ, Aljona Maĉiĥina, Olesja Noskova.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(53 junaj membroj):

Daniil Alekseevskij, Jekaterina Beljaeva, Jelena Burmistrova, Olga Ĉerniŝova, Miĥail Derbasov, Anna Fjodorova, Anna Gamaleja, Roman Gergeŝan, Oksana Graĵdanova, Andrej Griĉik, Kirill Grustnev, Miĥail Ĥaminskij, Georgij Ĥlabystov, Jegor Jakovlev, Jekaterina Ĵiĵerina, Maksim Ĵitĉenko, Jelena Karnauĥova, Aleksandr Karpov, Aleksandr Kirpiĉjov, Dmitrij Kokorev, Igor Kozlov, Alla Kudrjaŝova, Jevgenij Kudrjavcev, Ljubovj Kuljkova, Sergej Larionov, Svetozar Laŝin, Aleksej Legornev, Anastasija Li, Jekaterina Ljubuŝina, Julija Mazurec, Fjodor Nasirov, Natalja Nikolaeva, Dmitrij Nikonov, Miĥail Noskov, Jekaterina Noskova, Sergej Orlov, Andrej Paramonov, Ksenija Prilepskaja, Inna Razgojan, Kirill Samodurov, Natalja Semjonova, Aleksandr Sigaĉjov, Marina Sinigubova, Natalja Skrjabina, Andrej Stepanov, Jurij Ŝĉetinin, Andrej Ŝirov, Svetlana Ŝiŝkina, Anna Ŝtondina, Irina Volegova, Jekaterina Volkova, Kristina Zajceva, Julja Zarubina.

EK "Murmano" (Murmansk)

(5 junaj membroj):

Jekaterina Bubliĉenko, Artur Jegorov, Artemij Ĵeltuĥin, Veronika Poĉercova, Vasilij Podmajsterec.

Samara E-organizo (Samara)

(1 juna membro):

Maksim Balabancev.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(4 junaj membroj):

Margarita Bistrova, Anton Kirjakov, Olga Tiĥomirova, Darja Cvetkova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(8 junaj membroj):

Ksenija Baklickaja [R], Anastasija Golovkina [R], Galina Morozova, Irina Sokolovskaja [R], Marina Ŝĉerbakova [R], Pavel Veselov, Tatjana Veselova, Andrej Voloĵanin [R].

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(9 junaj membroj):

Dmitrij Ĉumakov, Jekaterina Ĵuravljova, Ivan Kaĉalov, Marija Karceva, Nikolaj Paveljev, Dmitrij Semjonov, Olga Sjabukova, Jelena Tarubarova, Olga Terentjeva.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(3 junaj membroj):

Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Siina.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(3 junaj membroj):

Aleksej Dumler, Marija Ŝaligina, Anastasija Taldykina.

Supren

La paĝo estis montrita 6958-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij