Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?
VK REU en VK

Novaj kontribuoj

Protokolo №1: pri la unua Estrara kunveno (2019-09-06)

Protokolo №2: pri dankesprimo al aktivuloj (2019-09-06)

docx Leciono pri Esperanto por gejunuloj kaj demandaro pri ĝi

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2019

Pagmanieroj favore al REU

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 )

Membrolisto de REJM por 2008

Entute 134 REJManoj.

[K] signifas, ke la persono abonas "Komencanto"-n.
[R] signifas, ke la persono abonas "REGo"-n.
[S] signifas REU-subtenanton.
[RP] signifas REJM-patronon.

Individuaj membroj

  1. Agapov Anton (Sankt-Peterburg) [R]
  2. Alimov Artjom (Krasnodar) [R] [K]
  3. Andrejsons Sergej (Sankt-Peterburg) [R]
  4. Gnusarjov Ilja (Penza)
  5. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg) [R]
  6. Jefimenko Miĥail (Krasnodar) [R] [K]
  7. Jerkin Oleg (Kovrov) [R]
  8. Kapitonova Jekaterina (Ĉuvaŝio, Ĉeboksari) [R]
  9. Kostina Jelena (Niĵnij Novgorod) [R]
  10. Krasnokutskij Anatolij (Moskva) [R]
  11. Liĉavko Jevgenij (Minsk) [R]
  12. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R] [S]
  13. Odincov Aleksej (Permj) [R] [K]
  14. Ponomarjova Aleksandra (Moskva)
  15. Sokolovskaja Irina (Tjumenj)
  16. Sudakova Aleksandra (Moskva) [R]

Familiaj membroj

  1. Glaznica Natalja (Ĉeljabinsk)
  2. Guseva Natalja (Sankt-Peterburg)
  3. Loskutova Maja (Ivanovo)
  4. Ŝevĉenko Dmitrij (Moskva)
  5. Taran Aleksandra (Krasnodar)

113 junaj aligitaj membroj

Junulara E-Asocio de Ĉuvaŝa Respubliko (Ĉeboksari)

(5 junaj membroj):

Jevgenij Belkin, Aleksandr Ivanov, Alla Jermilova, Nadeĵda Nikitina, Jekaterina Zaikina.

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(5 junaj membroj):

Tatjana Djakova, Olga Karklinj, Svetlana Pjatygina, Darja Ŝirinkina, Jekaterina Volnuĥina.

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(5 junaj membroj):

Oleg Brezgin, Svetlana Godyreva, Aleksandr Osincev, Arina Osipova, Jekaterina Bienko.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(6 junaj membroj):

Jekaterina Gorjaĉiĥ [R], Aljona Maĉiĥina, Olesja Noskova, Aleksandr Orlov, Jurij Romanjuk, Dmitrij Zubarev.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(56 junaj membroj):

Oleg Akimov, Jekaterina Beljaeva, Darja Bliskavka, Ivan Elit, Anna Gamaleja, Jevgenij Gergeŝan, Roman Gergeŝan, Svetlana Gonĉarova, Oksana Graĵdanova, Kirill Grustnev, Olga Gubina, Jekaterina Ĵiĵerina, Maksim Ĵitĉenko, Tatjana Kanarskaja, Aleksandr Kirpiĉjov, Dmitrij Kokorev, Igor Kozlov, Ljubovj Kuljkova, Sergej Larionov, Svetozar Laŝin, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljovuŝkina, Jekaterina Ljubuŝina, Nina Masljaeva, Svetlana Miĥajlenko, Dmitrij Morozov, Olesja Naumenko, Natalja Nikolaeva, Dmitrij Nikonov, Miĥail Noskov, Jekaterina Noskova, Julija Olejnikova, Sergej Orlov, Miĥail Ovĉinnikov, Andrej Paramonov, Ksenija Prilepskaja, Marat Sadykov, Kirill Samodurov, Natalja Semjonova, Varvara Sidorkova, Aleksandr Sigaĉjov, Jana Sigova, Marina Sinigubova, Olga Solovjeva, Dmitrij Spolvind, Andrej Stepanov, Jurij Ŝĉetinin, Andrej Ŝirov, Svetlana Ŝiŝkina, Nikolaj Ŝumilo, Anna Vibornova, Jekaterina Volkova, Olga Zanegina, Julja Zarubina, Sergej Zatulov, Marija Zatulova.

EK "Murmano" (Murmansk)

(7 junaj membroj):

Irina Ĉernova, Artemij Ĵeltuĥin, Vjaĉeslav Kaljĉevskij, Aleksandra Nikiforova, Nina Novikova, Aljona Ponomarenko, Marina Smolka.

Samara E-organizo (Samara)

(1 juna membro):

Maksim Balabancev.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(4 junaj membroj):

Margarita Bistrova, Darja Cvetkova, Anton Kirjakov, Olga Tiĥomirova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(8 junaj membroj):

Ksenija Baklickaja, Anastasija Golovkina, Mansur Mamkin, Galina Morozova, Marina Ŝĉerbakova, Pavel Veselov, Tatjana Veselova, Andrej Voloĵanin.

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(8 junaj membroj):

Jekaterina Ĵuravljova, Ivan Kaĉalov, Marija Karceva, Jevgenija Muĥina, Nikolaj Paveljev, Dmitrij Semjonov, Olga Sirotinina, Olga Sjabukova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(3 junaj membroj):

Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Siina.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(5 junaj membroj):

Nikita Belozjorov, Aleksej Dumler, Jekaterina Jaŝĉuk, Marija Ŝaligina, Anastasija Taldykina.

Supren

La paĝo estis montrita 7225-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij