Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

pdf Raportoj pri regiona agado por la 30-a Konferenco de REU

pdf Materialoj por la 30-a Konferenco de REU (raportoj k. t. p.)

Lastatempa agado de la Krasnodara klubo (2019-07-12)

pdf Provizora regularo pri la «Eminenta rusia instruisto de Esperanto (de la lernojaro...)»

xlsx Raporto pri spezoj de la kaso dum la unua duonjaro de la jaro 2019

pdf Provizora regularo pri la Komisiono pri eksteraj rilatoj (KER) de REU

pdf Plano de laboro de la komisiono de REU pri eksteraj rilatoj por periodo novembro de 2017 — julio de 2018

Proponata tagordo de la 30-a Konferenco de REU (2019-06-26)

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2019

Pagmanieroj favore al REU

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 )

Membrolisto de REJM por 2007

Entute 147 REJManoj.

[K] signifas, ke la persono abonas "Komencanto"-n.
[R] signifas, ke la persono abonas "REGo"-n.
[S] signifas REU-subtenanton.
[RP] signifas REJM-patronon.

Individuaj membroj

  1. Andrejsons Sergej (Sankt-Peterburg) [R]
  2. Baklickaja Ksenija (Tjumenj) [R]
  3. Deriugin Aleksandr (Saratov)
  4. Golovkina Anastasija (Tjumenj) [R]
  5. Ĥajbulin Jevgenij (Moskva) [R]
  6. Ĥlizov Konstantin (Irkutsk) [R]
  7. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg) [R]
  8. Kabirova Natalja (Jekaterinburg) [R]
  9. Kapitonov Danil (Ĉeboksari) [R]
  10. Kozlov Aleksej (Niĵnij Novgorod) [R]
  11. Kroter Stanislav (Sverdlovskaja obl., Kamensk-Uraljskij) [R]
  12. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R] [S]
  13. Medvedeva Marija (Saratova reg.)
  14. Obrazcov Konstantin (Tomsk) [R]
  15. Odincov Aleksej (Permj) [R] [S]
  16. Osipova Arina (Jekaterinburg) [R]
  17. Samodurov Kirill (Moskva) [R]
  18. Ŝĉerbakova Marina (Tjumenj) [R]
  19. Sudakova Aleksandra (Moskva) [R]
  20. Ŝerov-Ignatjev Ivan (Sankt-Peterburg) [R]
  21. Tureckij Sergej (Ĉuvaŝio, Новочебоксарск) [R]
  22. Volnuĥina Jekaterina (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  23. Voropaj Julija (Moskva)
  24. Voropaj Jekaterina (Moskva)
  25. Zajceva Irina (Vladimir)

Familiaj membroj

  1. Guseva Natalja (Sankt-Peterburg)
  2. Loskutova Maja (Ivanovo)

120 junaj aligitaj membroj

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(7 junaj membroj):

Svetlana Godyreva, Alina Janina, Jelena Kabakova, Oksana Novikova, Aleksandr Osincev, Jelena Osinceva, Jekaterina Bienko.

EK "Murmano" (Murmansk)

(2 junaj membroj):

Artemij Ĵeltuĥin, Olesja Ŝtokalova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(3 junaj membroj):

Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Siina.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(7 junaj membroj):

Olga Carjova, Aleksej Dumler, Jekaterina Jaŝĉuk, Ksenija Lapŝina, Marija Stepanova, Marija Ŝaligina, Anastasija Taldykina.

Volgograda Junulara EK "Venko" (Volgograd)

(9 junaj membroj):

Ilja Ĉugunkin, Anastasija Ĉugunkina, Olga Ĉugunkina, Igorj Dronov, Viktorija Dronova, Dina Guriljova, Aleksej Kaŝirin, Saulja Tikejeva, Valerija Varlamova.

Supren

La paĝo estis montrita 6923-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij