Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?
VK REU en VK

Novaj kontribuoj

doc Statuto de Narva Esperantista grupo [ru/est/eo], Revel, 1911 (Biblioteko, 2019-12-04)

doc Regularo de la societo «Espero», S-Peterburg, 1892 (Biblioteko, 2019-12-04)

doc Statuto de Revela Esperantista Grupo [ru/est/eo], Revel, 1911 (Biblioteko, 2019-12-04)

zip Garŝin V. Kvar tagojn sur kampo de batalo — jpg-dosieroj enarĥivigitaj (Biblioteko, 2019-11-30)

pdf Garŝin V. Kvar tagojn sur kampo de batalo — PDF (Biblioteko, 2019-11-30)

doc Davidov G. Titolaro de esperantaj verkoj tradukitaj el la Rusa Literaturo — DOC (Biblioteko, 2019-11-29)

pdf Davidov G. Titolaro de esperantaj verkoj tradukitaj el la Rusa Literaturo — PDF (Biblioteko, 2019-11-29)

zip Davidov G. Titolaro de esperantaj verkoj tradukitaj el la Rusa Literaturo — jpg-dosieroj enarĥivigitaj (Biblioteko, 2019-11-29)

pdf Katalogo. Moskva librejo «Esperanto», Januaro 1912 — PDF (Biblioteko, 2019-11-28)

zip Katalogo. Moskva librejo «Esperanto», Januaro 1912 — jpg-dosieroj enarĥivigitaj (Biblioteko, 2019-11-28)

Protokolo №3: pri kunorganizo de IKBE-2020 (2019-11-26)

pdf Laborplano de Estraro por 2019–2020 (PDF) (Biblioteko, 2019-11-26)

docx Laborplano de Estraro por 2019–2020 (docx) (Biblioteko, 2019-11-26)

Protokolo №4: pri elspezo por printi kaj dissendi dankofoliojn pri la projekto «Unu leciono pri Esperanto por lernantoj» (2019-11-26)

Protokolo №5: pri RET-2020 (2019-11-26)

Protokolo №6: pri dankesprimo al kontribuintoj al la projekto «Unu leciono pri Esperanto por lernantoj» (2019-11-26)

doc Zamenhof L. Skriba kongreso (Biblioteko, 2019-11-26)

doc Zamenhof L. Post la Granda Milito. Alvoko al la diplomatoj (Biblioteko, 2019-11-26)

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2019

Pagmanieroj favore al REU

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 )

Membrolisto de REU por 2020

Entute 61 membroj, 1 kandidato, 1 amiko de REU,
2 REJManoj.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Abramoviĉ Miĥail (Moskva)
  3. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  4. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  5. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  6. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  7. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  8. Bojĉin Jevgenij (Birobiĝan / Ĥabarovsk)
  9. Bronov Sergej (Krasnojarsk)
  10. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  11. Cobb Steve (Usono)
  12. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  13. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  14. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo)
  15. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  16. Deriugin Aleksandr (Saratov)
  17. Diesjatz (San Marino)
  18. Djes Dva (Italio)
  19. Gerŝman Anton (Moskva)
  20. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  21. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  22. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  23. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  24. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  25. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  26. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  27. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  28. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  29. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  30. Kauts Valdemar (Estonio)
  31. Kokolija Georgij (Moskva)
  32. Kolganov Andrej (Usono)
  33. Kolker Boris (Usono)
  34. Kozin Igorj (Vologda)
  35. Kurolap Zinovij (Kanado)
  36. Kuznecov Sergej (Moskva)
  37. Laskina Marina (Tulskaja obl., Bogorodick)
  38. Levadnij Vladimir (Sankt-Peterburg)
  39. Lipec Vladimir (Moskva)
  40. Manjaĥin Jurij (Moskva)
  41. Medvedev Lev (Moskva)
  42. Melnikov Valentin (Moskva)
  43. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., Viborg)
  44. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk)
  45. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  46. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  47. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  48. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  49. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  50. Salomatov Aleksej (Moskva)
  51. Samodaj Vladimir (Moskva)
  52. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., Ŝuja)
  53. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  54. Seliŝĉev Aleksandr (Sankt-Peterburg)
  55. Sibircev Vladimir (Novosibirsk)
  56. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  57. Sosov Jevgenij (Tatarstan)
  58. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  59. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  60. Tujakin Georgij (Moskva)
  61. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  62. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  63. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu)

Mecenatoj

  1. Tonkova Eleonora (Moskva)

Individuaj membroj

  1. Gadirova Diljara (Toboljsk)
  2. Korneva Ksenija (Tula)
  3. Sipoviĉ Valerij (Moskovskaja ob.)
  4. Zaĥarova Valentina (Taganrog)

Kandidatoj

  1. Matuseviĉ Jana

Amikoj de REU

  1. Miŝenkova Margarita (Krasnogorsk)

Aliĝintaj kolektivoj (0 grupoj kun 0 aligitaj membroj)

Supren

La paĝo estis montrita 696-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij