Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

pdf Raportoj pri regiona agado por la 30-a Konferenco de REU

pdf Materialoj por la 30-a Konferenco de REU (raportoj k. t. p.)

Lastatempa agado de la Krasnodara klubo (2019-07-12)

pdf Provizora regularo pri la «Eminenta rusia instruisto de Esperanto (de la lernojaro...)»

xlsx Raporto pri spezoj de la kaso dum la unua duonjaro de la jaro 2019

pdf Provizora regularo pri la Komisiono pri eksteraj rilatoj (KER) de REU

pdf Plano de laboro de la komisiono de REU pri eksteraj rilatoj por periodo novembro de 2017 — julio de 2018

Proponata tagordo de la 30-a Konferenco de REU (2019-06-26)

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2019

Pagmanieroj favore al REU

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 )

Membrolisto de REU por 2014

Entute 238 membroj, 6 amikoj de REU,
40 REJManoj.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  3. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  4. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  5. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  6. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  7. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio)
  8. Bronov Sergej (Krasnojarsk)
  9. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  10. Cobb Steve (Usono)
  11. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  12. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  13. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo) [R]
  14. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  15. Deriugin Aleksandr (Saratov)
  16. Diesjatz (San Marino)
  17. Djes Dva (Italio)
  18. Gerŝman Anton (Moskva)
  19. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  20. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  21. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  22. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  23. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  24. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  25. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  26. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  27. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  28. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  29. Kauts Valdemar (Estonio)
  30. Kokolija Georgij (Moskva)
  31. Kolganov Andrej (Usono)
  32. Kolker Boris (Usono)
  33. Kozin Igorj (Vologda)
  34. Kurolap Zinovij (Kanado)
  35. Kuznecov Sergej (Moskva)
  36. Laskina Marina (Tulskaja obl., Bogorodick)
  37. Levadnij Vladimir (Sankt-Peterburg)
  38. Lipec Vladimir (Moskva)
  39. Manjaĥin Jurij (Moskva)
  40. Medvedev Lev (Moskva)
  41. Melnikov Valentin (Moskva)
  42. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., Viborg)
  43. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk)
  44. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  45. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  46. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  47. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  48. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  49. Salomatov Aleksej (Moskva)
  50. Samodaj Vladimir (Moskva)
  51. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., Ŝuja)
  52. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  53. Sibircev Vladimir (Novosibirsk)
  54. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  55. Sosov Jevgenij (Tatarstan)
  56. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  57. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  58. Tujakin Georgij (Moskva)
  59. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  60. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  61. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu)

Mecenatoj

  1. Kitajkin Ivan (Mordovio, Turgenevo, Ardatovskij rajon)
  2. Kovaljova Valentina (Novosibirsk)
  3. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure)
  4. Molĉanov Aleksej (Saĥalinskaja obl., Troickoe)
  5. Odincov Aleksej (Permj)
  6. Rusanov Viktor (Saratov)

Individuaj membroj

  1. Arbekova Katerina (Novosibirsk)
  2. Belickij Sergej (Primorskij kr.)
  3. Blinov Aleksandr (Ĉuvaŝio, Ĉeboksaro)
  4. Bronŝtejn Mikaelo (Tiĥvin)
  5. Chengcheng Shan (Ĉinio)
  6. Ĉupin Bronislav (Udmurtio, Iĵevsk)
  7. Gnusarjov Ilja (Penza)
  8. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg)
  9. Kandalinskij Viktor (Tiĥvin)
  10. Kondratjev Boris (Sankt-Peterburg)
  11. Kudrjavcev Viktor (Jekaterinburg)
  12. Kuznecov Sergej (Moskva)
  13. Maliŝeva Jekaterina (Sankt-Peterburgo)
  14. Milner Aleksandr (Moskvo)
  15. Minin Vladimir (Tomsk)
  16. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut)
  17. Rezniĉenko Aleksandr (Krasnodarskij kraj, Gorjaĉij Kljuĉ)
  18. Roĵdestvenskij Vjaĉeslav (Ĉeljabinsk)
  19. Sapogov Ivan (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  20. Smetanina Svetlana (Moskva)
  21. Strelec Sergej (Ĉeljabinsk)
  22. Sudakova Alina (Penzenskaja oblastj, Bessonovskij rajon, s. Ĉemodanovka)

Familiaj membroj

  1. Mironova Irina (Moskva)

Amikoj de REU

  1. Chengcheng Shan (Ĉinio)
  2. Fomina Oljga
  3. Liskov Artjom
  4. Penk Andreo (Germanio)
  5. Saidilhomzoda Saidnabi (Moskvo)
  6. Stulin Jevgenij (Taganrog)

Aliĝintaj kolektivoj (14 grupoj kun 151 aligitaj membroj)

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(10 membroj):

Julija Degtjarjova, Anna Ĥusanova, Rafija Kudrjavceva, Sergej Lokis, Aleksandr Osincev, Aleksandra Osipova, Arina Osipova, Aleksandr Pereskokov, Pavel Vavilin, Jekaterina Bienko.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(7 membroj):

Gennadij Gluĥov, Vera Jaickaja, Tamara Merenkova, Aljbina Ŝadrikova, Vladimir Zuev, Vladimir Zuev, Nina Zueva.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(17 membroj):

Artjom Alimov, Nina Celikova, Anatolij Ĉinĉenko, Marija Ĉinĉenko, Viktor Dudka, Svetlana Galienko, Valentina Goldobina, Aleksandr Guljaev, Anatolij Ivasenko, Anton Jabĉinskij, Marina Kocarj, Sergej Maljcev, Gennadij Paveljev, Valerij Streljcov, Vladimir Ŝelistov, Jevgenija Ŝelistova, Aleksandra Taran.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(18 membroj):

Aleksandra Bezrukova, Dmitrij Bogatov, Roman Bolŝakov, Roman Ĉerjomin, Natalija Ĉistozvonova, Miĥail Derbasov, Aleksandr Dianov, Tatjana Fjodorova, Aleksandra Galkina, Artur Grigorjev, Denis Janĉenko, Jekaterina Ĵiĵerina, Irina Konopljanova, Aleksandr Lebedev, Julija Samsonova, Ilja Smikov, Tatjana Stepanova, Ljudmila Vasiljeva.

EK "Murmano" (Murmansk)

(13 membroj):

Vera Ciulja, Rumi Fukuŝima, Olga Goriĉenko, Sergej Jakunin, Nadeĵda Jevgenjeva, Galina Koĉegura, Nadeĵda Koljada, Aleksej Makarov, Pavel Medvedskij, Ljudmila Poĵilova, Andrej Rjazancev, Nelli Trubkina, Galina Uljanova.

Novoĉ-EK (Novoĉerkassk)

(8 membroj):

Svetlana Ageeva, Aleksandr Ĉiĉkan, Irina Gorodeckaja, Jurij Omeljĉenko, Nina Omeljĉenko, Vitalij Starostin, Julija Tenengoljc, Andrej Volkov.

Samara E-organizo (Samara)

(10 membroj):

Aleksandr Aksjonov, Olga Alekseeva, Jelena Alfjorova, Ljudmila Aljakina, Igorj Fejgin, Jelena Kuznecova, Kira Nazarova, Marija Prilepskaja, Emilija Purygina, Vjaĉeslav Suslov.

EK "Laro" (Soĉi)

(16 membroj):

Galina Belenjuk [R], Vladimir Bespalov [R], Tatjana Davidova, Vladimir Derevjanko, Nikolaj Fjodorov, Nadeĵda Grankina [R], Polina Grankina, Renat Kuzjaŝov, Natalija Olejnikova, Irina Poliŝĉuk [R], Valentina Poliŝĉuk, Galina Sokulina, Larisa Soniĉeva, Sergej Sorokin, Julija Sorokina [R], Vladimir Sudakov [R].

Societo "Espero" (Sankt-Peterburg)

(11 membroj):

Anna Butkeviĉ, Natalia Celarickaja, Ljudmila Jemeljanenko, Oljga Karasjova, Nadeĵda Kuleŝova, Jevgenija Murzina, Galina Pastuĥova, Eleonora Rybak, Nikolaj Rybak, Galina Rudenko, Natalija Skvorcova.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(7 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Gadela Osipova, Natalija Rajskaja, Olga Tiĥomirova, Vera Vlasova, Nadeĵda Zdrogova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(10 membroj):

Svetlana Aleksandrova, Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Aleksandr Kalaŝnikov, Mansur Mamkin, Irina Sokolovskaja, Nikolaj Sokolovskij, Marina Ŝĉerbakova, Pavel Veselov, Tatjana Veselova.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(12 membroj):

Ljudmila Abisova, Iraida Ameljĉenko, Marina Ĉernova, Ljubovj Dubrovskaja, Violetta Gorbunova, Ljubovj Karpeta, Tamara Kindjakova, Irina Kuzmenko, Leonid Nikiforov, Gennadij Ŝlepĉenko, Valentina Timĉuk, Nadeĵda Vojnova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(5 membroj):

Aljona Afanasjeva, Jelena Afanasjeva, Lilija Burgar, Aleksandr Kotelnikov, Jekaterina Siina.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(5 membroj):

Ljudmila Bykova, Vera Dumler, Valentina Spicina, Anastasija Taldykina, Tatjana Vtorova.

Supren

La paĝo estis montrita 6040-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij