Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2018 году

Kotizoj por 2018

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 )

Membrolisto de REU por 2018

Entute 163 membroj, i.a. 8 rejmanoj.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Abramoviĉ Miĥail (Moskva)
  3. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  4. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  5. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  6. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  7. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  8. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio)
  9. Bronov Sergej (Krasnojarsk)
  10. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  11. Cobb Steve (Usono)
  12. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  13. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  14. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo)
  15. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  16. Diesjatz (San Marino)
  17. Djes Dva (Italio)
  18. Gerŝman Anton (Moskva)
  19. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  20. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  21. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  22. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  23. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  24. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  25. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  26. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  27. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  28. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  29. Kauts Valdemar (Estonio)
  30. Kokolija Georgij (Moskva)
  31. Kolganov Andrej (Usono)
  32. Kolker Boris (Usono)
  33. Kozin Igorj (Vologda)
  34. Kurolap Zinovij (Kanado)
  35. Kuznecov Sergej (Moskva)
  36. Laskina Marina (Tulskaja obl., )
  37. Levadnij Vladimir (Sankt-Peterburg)
  38. Lipec Vladimir (Moskva)
  39. Manjaĥin Jurij (Moskva)
  40. Medvedev Lev (Moskva)
  41. Melnikov Valentin (Moskva)
  42. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  43. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk)
  44. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  45. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  46. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  47. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  48. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  49. Salomatov Aleksej (Moskva)
  50. Samodaj Vladimir (Moskva)
  51. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., )
  52. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  53. Seliŝĉev Aleksandr (Sankt-Peterburg)
  54. Sibircev Vladimir (Novosibirsk)
  55. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  56. Sosov Jevgenij (Tatarstan)
  57. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  58. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  59. Tujakin Georgij (Moskva)
  60. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  61. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  62. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu)

Mecenatoj

  1. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod)

Individuaj membroj

  1. Akimenko Ikar (Barnaul)
  2. Albireo Svjatoslav (Krasnojarsk)
  3. Albireo Olj (Krasnojarsk)
  4. Albireo Marik (Krasnojarsk)
  5. Birjukova Larisa (Moskva)
  6. Delcov Jevgenij (Sankt-Peterburgo)
  7. Gadirova Diljara (Toboljsk)
  8. Gonĉarov Anatolij (Brjansk)
  9. Kazakov Aleksandr (Krasnojarsk)
  10. Kevorkjanc Georgij (Novgoroda provinco)
  11. Kocarj Marina (Krasnodar)
  12. Koljaeva Tatjana (Novokuzneck)
  13. Kovaljova Valentina (Novosibirsk)
  14. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)
  15. Kudrjavceva Rafija (Jekaterinburg)
  16. Kumkov Sergej (Jekaterinburg)
  17. Ljvova Nina (Novokuzneck)
  18. Loskutova Tatjana (Ivanovo)
  19. Masiagin Vasilii (Omsk)
  20. Milner Aleksandr (Moskvo)
  21. Minin Vladimir (Tomska)
  22. Nistratov Aleksej (Moskva)
  23. Novikova Ljudmila (Moskva)
  24. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut)
  25. Petrenko Denis (Stavropolj)
  26. Piminov Dmitrij (Ustj-Ilimsk)
  27. Skoroĥodova Valentina (Taganrog)
  28. Smetanina Svetlana (Moskva)
  29. Sokolova Evelina (Krasnojarsk)
  30. Solovjov Vadim (Vladimir)
  31. Stulin Jevgenij (Taganrog )
  32. Zaĥarova Valentina (Taganrog)

Aliĝintaj kolektivoj (10 grupoj kun 68 aligitaj membroj)

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(6 membroj):

Julija Degtjarjova, Jelena Ĥusanova, Sergej Lokis, Aleksandr Osincev, Aleksandra Osipova, Anastasija Zalogina.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(14 membroj):

Artjom Alimov, Nina Celikova, Marija Ĉinĉenko, Ivan Ĉinĉenko, Anatolij Ĉinĉenko, Viktor Dudka, Valentina Goldobina, Anatolij Ivasenko, Aleksandr Mareev-Koroljov, Gennadij Paveljev, Aleksandr Rezniĉenko, Vladimir Ŝelistov, Jevgenija Ŝelistova, Aleksandra Taran.

Krasnojarska esperantista klubo «KRESKO» (Krasnojarsk)

(5 membroj):

Alla Jaĥina, Sergej Ĵilejkin, Sergej Maksimov, Vladimir Sapoĵnikov, Jelena Ŝaravina.

EK "Murmano" (Murmansk)

(5 membroj):

Sergej Jakunin, Nadeĵda Jevgenjeva, Aleksej Makarov, Ljudmila Poĵilova, Andrej Rjazancev.

Novoĉ-EK (Novoĉerkassk)

(5 membroj):

Svetlana Ageeva, Aleksandr Ĉiĉkan, Irina Gorodeckaja, Jurij Omeljĉenko, Nina Omeljĉenko.

EK "Kariljono" (Sankt-Peterburg)

(8 membroj):

Tatjana Artemjeva, Natalia Celarickaja, Svetlana Ejst, Miĥail Kolodin, Boris Kondratjev, Jekaterina Maliŝeva, Kirill Noviĉenko, Natalija Skvorcova.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(8 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Mikaelo Bronŝtejn, Viktor Kandalinskij, Gadela Osipova, Olga Tiĥomirova, Vera Vlasova, Nadeĵda Zdrogova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(5 membroj):

Anastasija Golovkina, Mansur Mamkin, Marina Ŝĉerbakova, Pavel Veselov, Tatjana Veselova.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(6 membroj):

Iraida Ameljĉenko, Vera Dmitrienko, Ljubovj Karpeta, Leonid Nikiforov, Svetlana Ŝeremetjeva, Gennadij Ŝlepĉenko.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(5 membroj):

Ljudmila Bykova , Vera Dumler, Aleksej Dumler, Valentina Spicina, Tatjana Vtorova.

Supren

La paĝo estis montrita 29085-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij